Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ZMOS - Zahraničná spolupráca

Konferencia "Kreativita a inovácie v medzinárodnej partnerskej spolupráci" sa blíži

Konferenciu Kreativita a inovácie v medzinárodnej partnerskej spolupráci pripravuje ZMOS v spolupráci so Svazom měst a obcí ČR v dňoch 15. - 16. marca 2012 vo Vysokých Tatrách (hotel Patria, Štrbské pleso), ktorá je zároveň záverečnou aktivitou spoločného projektu SK-CZ4T.

Je to prvá konferencia svojho druhu - konferencia venovaná medzinárodnej partnerskej spolupráci miest a obcí, na ktorej budú prezentované celkové výstupy projektu, a to analýza prieskumu partnerskej spolupráce v SR a ČR, nová webová stránka venovaná partnerstvu miest a pripravovaná publikácia o partnerstve. Počas konferencie odznejú inovatívne a kreatívne príklady dobrej praxe a nové trendy v oblasti spolupráce miest a obcí vychádzajúc zo zahraničných skúseností.

Na konferencii predpokladáme účasť približne 100 zástupcov z miest a obcí ČR a SR. Účastníkom konferencie hradíme cestovné, ubytovanie a stravu.

Na konferenciu sa môžete zaregistrovať emailom (lukacova@zmos) alebo telefonicky (02/5296 4914): Mgr. Adrianna Lukáčová.

sekcia vonkajších vzťahov K ZMOS
27.02.2012

 


 

webygroup

066519

Úvodná stránka