Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ZMOS - Zahraničná spolupráca

„Spoločne za sociálne práva“

YSRN

Sieť mladých (Youth Social Rights Network) pôsobiaca v oblasti sociálnych práv mládeže v spolupráci s oddelením mládeže Európskeho centra mladých Rady Európy Vás pozýva na medzinárodné stretnutie Spoločne za sociálne práva, ktoré sa uskutoční od 25. februára do 2. marca 2013 v Európskom centre mladých v Štrasburgu.

Stretnutie je určené pre 40 mladých dobrovoľníkov vo veku od 18 – 30 rokov a zástupcov samospráv členských štátov Rady Európy, ktorí sa zaoberajú otázkami sociálnej politiky a sociálnymi právame mládeže.

Cieľom stretnutia je boj proti diskriminácii a sociálnemu vylúčeniu prostredníctvom sociálnej súdržnosti, implementácia sociálnych práv a sociálneho začlenenia európskej mládeže v praxi a zvyšovanie povedomia o ľudských/sociálnych právach mládeže (najmä ohrozených skupín obyvateľstva) prostredníctvom výmeny informácií, skúseností, postupov a spolupráce medzi mládežou a samosprávou na národnej a miestnej úrovni.

Účastníci stretnutia t.j. mladí dobrovoľníci a zástupcovia samospráv budú vybraní na základe zaslanej prihlášky a odporúčaní vysielajúcej organizácie, ktoré je potrebné predložiť emailom: socialrightsn@yahoo.com najneskôr do 15. decembra 2012

Komunikačným a pracovným jazykom je angličtina alebo francúzština.

Prihláška (en)
Pozvánka pre samosprávy (en)
Program (en)
O stretnutí (en)

sekcia vonkajších vzťahov K ZMOS
04.12.2012


 

webygroup

066521

Úvodná stránka